Coco Chanel

 Przed Coco nazywała się Capalil.

 Jest dzieckiem porzuconym przez ojca w sierocińcu po śmierci matki.

 Kiedy dorośnie, zarabia na życie w sklepie krawieckim. Jak Kopciuszek, którego dni są ponure, los nie może znieść, że tak dalej. Podczas spotkania śpiewała “COCO”, którą śpiewała w swojej kawiarni, a policjant Etienne zakochał się w niej. Nazwał ją kakao.

 Życie jest jak rolka nieograniczonej rozbudowy piękny obraz: podążyła Etienne udał się do wiejskiej posiadłości, piękny zamek, ubrany sługa, szlachetny rodowód koni, polowania na las …… oczywiście, szczeniak miłości, Najsłodsza miłość …

 Stary kochanek Etienne przypominał jej raz za razem, że jest po prostu kobietą, którą lubi teraz. Wygasa.

 I ona chce całej swojej miłości. Jak perły naszyjnika, jeśli nie w pełnym posiadaniu, że wysłałby go upaść.

 Życie zawsze będzie miało mały epizod w małym zakręcie, a potem będzie się kręcić.

 Pewnego ranka w swojej praktyce konnej, na nieco zaciemnionej ścieżce, Brytyjczyk z twarzą Yan Jun przejechał klasyczny samochód i przestraszył konia.

 Wróciła do domu ze złością i okazało się, że siedzi w salonie.

 On jest najlepszym przyjacielem Etienne, Bowie Kapo. Etienne powiedział, że Brytyjczycy i niegrzeczny i gwałtowny, przejął kopalni ojca i powiększając go. Etienne powiedział: nigdy nie wspomina o swojej matce.

 Nie jest dobrym wrażeniem Bowie.

 Dwa

 Jej unikalny smak w odzieży stopniowo pojawiał się.

 Jeździ na koniu w spodniach Ma Tonga. Nosiła swój kapelusz, aby obejrzeć mecz polo. Wysłała materiał z kapelusza do Paryża i chciała otworzyć sklep z kapeluszami w Paryżu.

 Bowie docenia jej myśli. W jego oczach jest perłą, a Etienne uważa ją za świeży kamień.

 Po meczu polo była tak bardzo pod wrażeniem Bowie. Najpierw rozmawiał z nią o swojej matce. Ona jest Żydówką, śpiewającą operę. Ojciec kazał jej zrezygnować z kariery, ale po tym, jak go urodziła, porzuciła je …

 Coco i Bowie są przyciągnięci do siebie nawzajem.

 Bowie uczy Coco prowadzenia. Samochód wypadł jak wiatr. Zielone pola, bujne drzewa, aksamitne błękitne niebo i radosny śmiech dwojga ludzi … Samochód był zepsuty na drodze.

 Padało. Miała na sobie długą spódnicę i zadrżała, Bowie zdjął jej mlecznobiały trencz i włożył na nią dwie osoby na wiatr i deszcz. Poza zamkiem czubek nosa dotykał czubka nosa, oczy patrzyły w oczy, usta były nieskończenie blisko siebie i słyszało bicie serca … Jej oczy trzasnęły i otworzyła się.

 Tę scenę zobaczył Etienne. Płomienie w jego sercu zapłonęły. Kobieta jest niczym, ale to jedna rzecz, aby ją wyrzucić, to jest coś, co ją odepchnie.

 Etienne powiedział Bao Yi w stajni, że zakochał się w kakao, była piękna, nie płakała i była inna, chciał ją poślubić.

 Burze i deszcze za oknem, błyskawica wielokrotnie oświetlają jej oczy. Etienne włożył muzykę, pociągnął kokos do tańca, a Bowie dołączył … Stała między dwoma mężczyznami, a jej serce wypełnił smutek.

 Następnego ranka, gdy wstała, za oknem rozległ się odgłos samochodu, który wybiegł, a samochód Bowiego był już daleko. Nie pożegnał się z nią.

 Powiedzieć, że jest, ale jest to środek, za pomocą którego Etienne odpycha wroga. Nie chciał przedstawić jej rodzinie w jasny i uczciwy sposób, powiedział: “Och, czy nie, tak długo, jak są razem, to nie jest inaczej.”

 W końcu ujrzała mężczyznę przed sobą, nie dał jej życia, którego pragnęła.

 Wybrała wyjazd do Paryża, nie zależy od mężczyzn, aby żyć, musi sama rozpocząć karierę – należy do sprawy Coco Chanel.

 Trzy

 W mroźnej paryskiej zimie lodowaty dom był pełen kapeluszy, których nie mogła sprzedać. Zbliżają się różne rachunki. Gospodarz skurczył się i przypomniał jej.

 Bowie przyszedł ją znaleźć, ale właściciel błędnie myślał, że to był dłużnik. Wbiła się w lombard i zdjęła zamszowy szal, a dni były tak zimne, że nie widziała nadziei.

 Drzwi zadzwoniły, otworzyły drzwi, a przed nią pojawił się słoneczny uśmiech Bowiego. Okazało się, że jest również w Paryżu.

 Próbowała ukryć dylemat, ale wierzyciele nie dali jej tej szansy. Zapłacił rachunek za nią.

 W hałaśliwej kawiarni pachnąca kawa pachnie.

 Uważa, że ​​wyszedł bez pożegnania.

 Spojrzał na nią z głębokim wzrokiem i powiedział: Napisałem do ciebie list.

 Jest zaskoczona, nigdy nie otrzymała od niego listu.

 Powiedział: Ponieważ nigdy tego nie wysłałem. Powiedział: chcę ci tylko powiedzieć, że tęsknię za tobą przez cały czas.

 Pomógł jej znaleźć sklep i chciał dać jej scenę do pokazania swoich talentów.

 Za jej drzwiami wyrażał do niej miłość, ale ona się wycofała. Boi się, że jest kolejnym Etienne. Drzwi powoli zamknęły się przed nią i nim.

 Ich sklep otworzył się, a Bowie pomógł jej zaprosić wielu przyjaciół z wyższej klasy. Cocoa usłyszała, że ​​ktoś mówi o kochance, którą kiedykolwiek zrobiła, a teraz ona także polega na Bao Yi dla pieniędzy. Użyła skrajnej samooceny, aby ukryć swoją wewnętrzną samoocenę.

 Po odmowie wzięcia udziału w bankiecie z Bowie, powiedział jej, że ci ludzie są bardzo potężni, ale ona jest najważniejsza. Powiedział: “Coco, kocham cię!

 Mówiła o swoich wewnętrznych obawach, zapytał: Czy uważasz, że nie znam smaku opuszczenia?

 Ojciec Bowie niechętnie przyznał, że jest jego synem.

 Poprosił ją, aby go nie odrzuciła.

 Płatki śniegu kołyszą się, a Bowie i Coco są głęboko zakochani w śniegu. W tym momencie świat jest poza nimi.

 Po prostu serce wciąż tam jest. Została na noc i uciekła wcześnie. Przyszedł i wziął na noc białą herbatę. Powiedziała mu, że się boi, boi się uczuć i boi się wrócić do dawnego życia.

 Bowie zaproponował jej, a gdy tylko zechce, natychmiast ją poślubi.

 Spojrzała na niego i powiedziała stanowczo, że nie będzie na nim polegać, dopóki się nie ożeni.

 Serce Bowiego jest pełne rozczarowania, czy też nie jest wystarczająco głęboka, żeby go kochać?

 Wyjechał, wiele dni. Jej serce pełne jest zaginionej trawy.

 Na szczęście pojawił się, tańcząc tango i narzekając na akację. W końcu zrozumiała, że ​​jest miłością swego życia, nigdy nie chce, żeby odszedł.

 Jednak wybuchła wojna.

 Cztery

 Bowie wyszedł na front. Przed odejściem włożyła biały jedwabny szalik na szyję. Czekała, aż wróci bezpiecznie.

 Rozpoczęła rewolucję mody. Noś ubrania, które są wygodne i łatwe w użyciu dzięki najprostszemu projektowi najprostszego materiału. Wojna sprawiła, że ​​panie straciły swoje sługi, a wszystko musiało być zrobione osobno, jej ubrania zdobyły rynek pomimo wielkich kontrowersji.

 Poszła do szpitala, by wziąć strój pielęgniarki i zobaczyła rannego Etienne. Żałował, że ją opuścił. Powiedział, że zawsze była dziewczyną, która pomogła mu zmodyfikować swój mundur, powiedziała, że ​​zawsze będzie mężczyzną, który nadał jej imię. Coco powiedziała Etienne’owi, że kocha Bowiego lepiej niż wszystko.

 W rowie Bowie przeczytał jej list. Poza okopami ulewny deszcz przypomina nutę.

 Bowie został przeniesiony na tyły, aby wykonać kontakt.

 Na plaży spał na leżaku, długie rzęsy rzucały cień na jego twarz, a ona siedziała przed nim, wpatrując się w niego z głębokim uczuciem.

 Jego oczy otworzyły się nagle i zobaczył jej słodki uśmiech, w tym momencie szczęście wstrzyknęło się w serca dwojga ludzi jak miód.

 Ona jest w jego ramionach, powiedziała: zawsze robię to samo marzenie, wróciłeś, ale nie rozpoznaję mnie.

 Pocałował ją: Nie zapomnę o tobie, gdziekolwiek jestem.

 Powiedziała mu, że bardzo się zmieniła. Nie zapyta go o wiele więcej, goni za sukcesem, po prostu chce być z nim.

 Poprosiła go, by jej obiecał: nigdy jej nie opuszczaj.

 Gdy wojna się skończyła, umówili się na wizytę w Londynie, aby wziąć udział w jego nowej konferencji książkowej i podróży poślubnej.

 Destiny ma parę dużych rąk, po raz kolejny drażni ich.

 Jej najlepsza przyjaciółka wzięła ślub i razem przeszli razem przez najtrudniejsze lata, nie mogła iść na swoją nową konferencję książkową. Myślała, że ​​przyszłość jest nadal bardzo długa, zawsze będą razem. Powiedziała swojej dziewczynie: Dopóki Bowie proponuje małżeństwo, ona wyjdzie za niego w następnej sekundzie bez żadnej prośby.

 Na nowej konferencji książki w Londynie Bowie poznał córkę jej ojca, Dianę, która powiedziała Bao Yi, że jego ojciec jest chory i chciał go zobaczyć.

 Coco nadal jest zajęta w paryskich sklepach z modą, a dobrzy ludzie dadzą jej gazetę z Bowiem i Dianą. Ten, kto zna prawdę, zawsze kocha najgłębszego w miłości.

 Pod koniec wojny Bao Yi wrócił, wciąż tam są, na pięknej plaży Shewei, biegła, dobre dni trwały przez długi czas, ale nie chciały być pełne radości, koniec życia rozstrzygnięty, kto zna los litości.

 Bowie nie może spełnić swojej obietnicy i weźmie kogoś innego za swoją żonę.

 Pięć

 Oddziela go od niego stolik do kawy.

 W ręku trzymał papierosa, żeby udowodnić wieść, że już okazało się górą.

 Powiedział: Tak.

 Jej oczy rozbłysły rozpaczliwie. Nalegała, że: kobieta z dobrym pochodzeniem rodzinnym jest żoną, Bowie, twój wybór jest poprawny.

 Powiedziała: Powiedziałeś, że rodzina nie jest dla ciebie ważna, jest fałszywa. Jestem również gotów poświęcić wszystko, w zamian za miłość mojego ojca …

 Ukłoniła się i zapłakała, a on milczał.

 Lub nigdy nie chciał tego mieć, wybrał swoją rodzinę. A ona, najbardziej przerażająca, w końcu znalazła się na czele. Ale ona powiedziała: “Wszystko jest moja wina” Kiedy powiedziałeś, że chcesz się ze mną ożenić, boję się własnych emocji … Robisz to, co lubisz robić, nie martw się o mnie, przyjdę …

 Czerwone usta lizały papierosa, łzy spływały po policzkach, a Bowie nie wiedział, co mu dał życie, a wszystko było nie do naprawienia.

 Przecięła jej długie włosy w lustrze, długie włosy można uciąć, kochanie?

 Tylko praca, jak dzikie róże, przeszła trudy, a ona poświęciła się własnemu królestwu modowemu.

 Ile minęło, świąteczna noc, telefon nagle zabrzmiał.

 To ja, powiedział.

 Przyznaje, że pozostawienie jej jest największym błędem w jego życiu, jest miłością jego życia. Powiedział: Dopóki mi powiesz, że nadal mnie chcesz, natychmiast pojawię się przed tobą i powiem Wesołych Świąt.

 Powiedziała ze łzami: Myślę, że jesteś teraz po mojej stronie.

 Samochód został wyrzucony jak strzała, a szczęście leciało z przodu. Czy jest coś bardziej pilnego niż brakującego?

 Ozdobiła dla niego choinkę, a biały jedwabny szal dotknął jego twarzy. Szczęście przeszłości jest żywe: nauczył ją uczyć się szczęśliwego czasu jazdy … Grał z nią na plaży, a podczas snu otworzył oczy i ujrzał jej gruszkowy uśmiech. W najtrudniejszych dniach pociągnęła Otwierając drzwi, oświetla jej życie jak słońce …

 Wszyscy medytują w swoich sercach: tym razem nigdy nie puszczają sobie nawzajem rąk.

 Ale nie wiem, tylko to – ostatni powrót miłości.

 Jej telefon znowu dzwoni. To zła wiadomość.

 Stała przed zaparkowanym samochodem, a smutna woda przeszła przez serce:

 Nie daleko od gałęzi, wysłała mu biały szalik wiszące na drzewach, podeszła, zdjął chustę do noszenia na szyi, łzy zsunął, pocałował czule białe chusty, przenikanie promieni słonecznych szczelina jest zbyt liści spadł na twarz, spojrzała w górę, wierzy jej miłość – Bowie, zawsze z nią.

 Nie straci go ponownie.

 Nie jest już Capalilem, jest królową mody Coco Chanel, nic nie może jej zabić.

 Jej mała czarna suknia, zaprojektowana dla upamiętnienia tego związku, stała się najbardziej wpływową pracą Chanel.

 To jest miłość, najlepsze upamiętnienie.