Atmosfera

  Widząc atmosferę ludzi, jak chodzenie po dzikiej trawie, nagle spotkało się drzewo Senmao, moment radości, jest poruszony. Nie tylko znalazłeś cień pod palącym słońcem, możesz się udusić, w wietrze słuchałeś rozmów tysiąca liści.

  Prowadzi ludzi do spokojnego stanu umysłu, dzieląc się karaluchami, które zamieszkują drzewa lub gdzie nie wiedzą, gdzie się ukryć. Drzewo nie traci blasku, ponieważ ptaki gniazdują tutaj, ani nie usycha, gdy dziecko wybiera kwiaty arbitralnie, wciąż jest wielkim drzewem i jest odpowiedzialne za jedno drzewo bez żalu. Istoty pokazują swoją piękną stronę zgodnie.

  To samo dotyczy atmosfery!

  Rzadko krzyczy o swoich ideałach i ambicjach publicznie, ponieważ wie, że jeśli zbyt dużo mowy nie może wejść w życie, jest to bez wątpienia brudne. Unika także prywatności innych osób jako materiału do dyskusji po herbacie, aby smarować osobiste relacje.

  W społecznej rywalizacji o sławę, fortunę i nieuczciwie wygrywające interesy, zawsze ma poczucie proporcji i wie, jak zarezerwować miejsce dla swoich poprzedników. Wie, że życie nie powinno być tylko procesem podboju, ale jedyną szansą na udoskonalenie jego duchowej osobowości. Kiedy myśli o życiu, często stawia drogę w gramofonie czasów, chętnie dzieli się rezultatami swojego życia ze wszystkimi, jako nagrodą dla świata.

  Osoba atmosferyczna to także osoba stabilna, nie musisz się pochwalić, że jego ramiona są silne i naturalnie rodzą poczucie zaufania, tak jak ptaki wracają do domu. Nie wspomniał o znaczeniu rodziny, aby wzbudzić zazdrość innych, i nie trzeba wspominać o bólach drzwi, w przebraniu chwaląc się zdolnością do walki.

  On jest tylko on i nie ma możliwości dowiedzenia się, gdzie jest jego wsparcie, tak jakby ludzie na ziemi nie mogli wykryć dna ziemi. Dla dużego drzewa podkład jest jego korzeniem, tak samo jak atmosfera!

  Ludzie w atmosferze są również zwykłymi ludźmi i są związani siedmioma pasjami, ale ma on warstwę introspekcyjnej medytacji, wiedząc, że wraca do wewnętrznego lustra i usuwa szorstkie składniki ludzkiej natury. Jest gotów rozmawiać z niewinną naturą życia w samotności i traktować swoje życie jako przysięgę.