Ale teraz nic już nie można zrobić

 Wczesna epoka Republikańskiej, patrz Liang Ji, system republikański wkrótce nie tylko nie udało się poprawić atmosferę społeczną, ale co gorsza, z „Narodowego luterańskie ludzie nie wiedzą, co to znaczy” jeśli sprawiedliwość, wiara, sumienie, sprawiedliwość, itd. „Mój kraj jest nieodłączną natura, podstawowym fundamentem narodu, „utrata narodu jest, bo uważa, że ​​jest w całości ze względu na kochający i żyć aż do cesarza Qing do abdykacji serce. On tylko dawać przykład „ze szczerego serca do przeszłości kraju” aby wzbudzić świat też „uczciwe serce po drugiej stronie kraju.” Jego samobójstwo jest jasne, a nie tylko jasne, ale kucanie w Chinach. Xu jest przekonany, że Liang Ji do swoich ideałów „z czego nazwać: sprawiedliwość, prawość, czy Kanta idealny kategoria – czyli Mencjusz powiedział, że nawet w życiu trochę” i dać swoje życie Dlatego takie zachowanie ma nieusuwalną wartość duchową.

 Niektórzy ludzie umierali bardzo ciężko, a inni umierali bardzo lekko.

 1918 kalendarz księżycowy października dziesiąty, Liang Ji 60th Birthday. Sześć dni wcześniej, atramentu, papieru i atramentu z belki Ji, Jishuitan Sąd klimatyczna jeziora. Rodziny jest gotowy do czyszczenia pomieszczenia, na jego urodziny. Nikt nie znaleziono żadnych nieprawidłowości. Liang Jixi Huan cicho, przez ostatnie dwa lata, często go pięć dni alone trzech. Ale tym razem było inaczej. Liang Ji Xiao Ge od tego jeziora jako ostatniego postu życia, bez względu na to ile smutku i nostalgii, miał tu sam, a ten świat pożegnanie. Szósty października domu do samochodu, aby zabrać go z powrotem, on odmówił. przez całą noc, Xiaoge świecach nieśmiertelna. Venus po raz kolejny pojawia się na wschodnim niebie, Liang Ji otworzył drzwi szafy, w zimnym porannym wietrze, jeziora stał jeszcze przez chwilę, do wody.

 W jeziorze Sądu, Liang Ji spędził ostatnie trzy dni życia, a przez trzy dni był gotów do siedmiu lat. Siedem lat temu wybuchła rewolucja, sąd Qing do abdykacji. Nie abdykacji edykt ogłoszony w styczniu, Pekin bunt, spalone Donghuamen, duży zamiatać w mieście. To był początek złowieszczego początku pierwszego roku Republiki Chińskiej. W pierwszym miesiącu, Liang Ji z kolegów zachodnich starego muzeum zgromadzenie przed bogów przodków, potajemnie ślubować :. „umrze sprawiedliwy uratowany późno wulgarne” Tego lata, sam Flocked w kitki aleja starego domu – Stara zdjęć Cong bambusa, w tym samym czasie zaczął pisać „nie rzucić bambus kwiat umysł”, aby zaznaczyć część zawsze.

 Chcą posadzić różne rzeczy, ale teraz możesz je zdobyć. Być dzieckiem, być racjonalnym i łatwym do podjęcia, emocjonalnie trudnym do przecięcia. Liang Ji przez siedem lat doświadczała śmierci i pisała “Bai Zhu Ci Hua Ji”. Na świecie rzadko zdarza się mieć taki szczery i prosty dziennik śmierci. Życie dobiega końca, po pierwsze wiele żalów i żałuje na wieki. Liang Ji Jizu Guilin, dorastał w Pekinie, zawsze chciał wrócić do domu zamiatać, nie odbyć podróż, przeszłość może być do Japonii, do Japonii nie może teraz wydawane. Su Liang Jiping kochać południu, często dążą do odwiedzenia West Lake może być tak elegancki jak literatów gleby, Gordon Gushan, wycieczki Chunhuaqiuyue sezony zamglenie. www.92wenzhai.com Wood BLOG Jednak rok po roku, pracownicy zaangażowani w wojny, aż do 1912 roku, pierwszy miesiąc, odwiedzając przyjaciół, tak samo wiosna ustnie uzgodnione z objazdu West Lake, Liang Ji, smutne serce: śmiertelny ambicja została ustawiona, to życie Ten świat nigdy nie jest możliwy. Ciężko pracujący ludzie, którzy ciężko pracowali przez całe życie, również mają prostą i romantyczną niejednoznaczność. Słyszałem, że Departament Guizhou nauczyć Crane House Świetna scenerii gór, ptaków, zacieniony spędził. Również słynny Three Gorges, jak wydostać się z miasta łodzią, niestety, wszystko to nie jest dostępne.

 Liang Ji spokojnie opisał swoje żale w swoim życiu w “Bai Zhu Ci Hua Ji”. Okres życia Jutro, przeszłość nie może być ponownie użyty, początek i koniec życia często wydają się pokrywać w czu fantazji. Scena z dzieciństwa jest odtwarzana w pamięci, a zarówno żal, jak i skrucha są pełne ciepła. Nastolatek ubogich rodzin, natura kretyński, zła nauka, ani ambicji, dorastają trudne rzeczy nie czytać książki czytać, robić rzeczy nie zrobił, a teraz własna śmierć jest tylko przez całe życie żałować. Szkoda żyć. Urodził się w świecie, patrzeć na rzeczy w świecie, często nie odróżniają rozmiar, ciężkość, pilność, zajęty przez cały dzień bez incydentu; przeciwnie tylko do świata na zewnątrz, złamane życie i śmierć, rozmiar rzeczy ziemskich i zła, tylko pierwszy rzut oka. mądrość ludzka, najwyższa mądrość życia, a ta mądrość, Diao; do królestwa śmierci, jest trudne do uzyskania.

 Osoba nie żyje, martwych wstał na stoisku stracić następnym razem smutny; ur pozycji stojącej, w czasie ostatniego przechodzącej żal. Życie ostatnie siedem lat, Liang Ji pobytu na styku życia i śmierci, doświadczenia życiowego wyjątkowo namiętnego i drobiazgowe. Liang Ji uczciwy i pracowity charakter, za lojalność ministra, kochać ludzi, dla ojca Zixiao, Chi, zawsze „drut ostrożny i poświęcenie, a rodzi się w niespokojnych czasach, ciernie wszędzie, zawsze martwi, wszystko jest trudne, z perspektywy czasu, nieograniczona smutek i żal. Życie było pierwotnie może stać się sztuką, Liang Ji dorastał czytając poezję, wszelkiego rodzaju poetyckiej wyobraźni, ale po prostu rodzaj miłości Youmiao opuszczony, prawdopodobnie z majątkiem osobistym nastroju meczu. Po przeprowadzce pomponem uliczkę, Liang Ji na podwórku kilku szczepów bambusa, chciał doświadczyć starożytnego poetycki, przeczytaj go powoli i słuchać deszczu. Wiele osób zmarło w mikro Diao; Foot drogi, własnej produkcji nieskończony smutek. Czysty w myśli, silnej woli ludzi, ale także namiętny uzwojenia bok, pragnąc zobaczyć widok góra śniegu, Wanyue kwiaty romantycznej. Bezradny choroba Melancholia pracowity rok po roku, nawet to pragnienie jest odporny. Oczywiście, istnieje wiele innych niespełnione życzenie, na przykład, pośmiertny Wiersze opublikowane Xianjun Xianmu z żonami i małe wycieczki, aby zobaczyć kwiaty w pełnym rozkwicie, Akiyama samotności ……

 Śmierć nie jest straszna, tylko trochę smutny. Tyle nostalgia i żal, dlaczego nie dać go? Shi czasów starożytnych ludzie mówią siebie, rodziny, kraju i świata, aspiracji. Ale w ciągu ostatnich dni, wszystko jasne, łaskawy, gdy zbyt wielu mędrców samotny, Chester Yuanjie te historie w wersie, smak łatwo, jeśli doświadczył w czasie, przypuszczalnie również smutek wodnisty. Na szczęście, między życiem biednych, WTO urodził całkowita może być wykonany z łatwością. „Gdzie uczony Shi Yun to wszystko i nie wiadomo, na świecie, i bardziej niż szczęśliwi, aby umieścić górskiej wody z ciebie ……” To jest mądrość życia, nie jest zadowolony śliski. Liang Ji University nie pytałem, ale podstawowa zasada jest jasna, tzw i gospodarki światowej, biedni są oszczędzone myśl przechodzą off, kontrolować je otworzyć świat przyrody. Ale nie może, nie był osobą, może wycofać się. „Cze niebiosa, dzień również nie można uciec.” To może abdykować edykty z cesarzem świata, dzień zapaść zapaść, nie miał wyjścia w tym świecie.

 Liang Ji zmarł bardzo ciężko, a ta ciężka waga pochodzi z moralnej samoświadomości. Życie nie jest trudne do uzyskania bezczynności łatwość, „tylko do problemów społecznych, rząd schronienia państwowego, ludzi ubogich, uczyć upadek świata, niezależnie od wszystkiego”; szukających bogactwa i statusu, to nie może być, gdy wybuchła rewolucja, Liang Ji pracował w Ministerstwie Spraw Obywatelskich oficjalne cztery produkty, oryginalny post po rewolucji, to może mieć również bogactwo i szczęście, ale zrezygnował ze względu na podwyżkę. Uważał martwy, Narodowy statyw skóra początek, sto rzeczy do zrobienia, urzędnicy powinni być sumienny zmęczony serca, nie powinny być pierwszymi kieszenie własny schemat cieszyć. Nie wahał się więc zrezygnować. Od zrezygnował na śmierć, od 6 lat, Liang Ji rozmyślał, jeden męczeństwo jasne, czy ma to sens, historię 24 w kierunku upadku, są męczennicy, z wyjątkiem upadku sądu Qing, powszechnie obojętny, bez serca: Drugie nawet sensowne, czy on znieść ten sens, tych, którzy jedzą pierwszy ruch w kierunku rangi w rodzinie wynagrodzenia, są obowiązani: po trzecie, nawet jeśli ma on jasną ambicja męczeństwo, czy świat może zrozumieć, jeśli nie rozumieją, die mylić, Wtedy jego pragnienie śmierci z sarkazmu zostaje utracone. Liang Ji serce zapewnił – raz grał martwego przysięgę, bez względu na to ile przywiązanie, należy zdjąć. W „Nie rzucić bambus kwiat umysł”, on czule powiedzieć swoje zdanie, istnieją wątpliwości, ale nigdy nie zachwiał.

 Liang Ji jest zdeterminowany, aby opanować własne życie i śmierć. życie świeckie, zawsze chętny do życia, ponieważ przed jednostką nie ma wyboru w obliczu śmierci, tylko opanował martwych, aby opanować życie, aby uwolnić się od życia i śmierci. W tej chwili może wybrać życie lub śmierć. On również pytał się, dlaczego opóźnia śmierć, jest tchórzliwy lub niezdecydowany? Może po prostu nie jest gotowy. Samobójstwo jest poważne, a nawet święte rzeczy, każdy wysypka i pochopnie, osłabiłoby jej znaczenie, czekał siedem lat, w nadziei, że rzeczywistość życia nieszczęśliwy dobry koncert, mam nadzieję, że ludzie mogą zrozumieć jego proste, ale głębokie pragnienie własnej śmierci, Naucz ludzi, jak lepiej żyć BLOGIEM www.92wenzhai.com. Spadek moralności, być szczery i sumienny konfucjańskiej, oprócz jednej śmierci, co lepszego sposobu Nick?

 Świat nie jest nieskończony, a niebo jest niewidzialne. Jedna strona jest sprawiedliwy życie i śmierć, z jednej strony są dziećmi uczuć, plusy i minusy. Wartość nie może być zdezorientowany, nie może wstrząsnąć woli; Muqiu długa cisza nocy, Ji Liang rozpatrzone w kółko, tak, że śmierć każdego szczegółu życia są pełne czuły. On jest nostalgia, a ojciec zmarł pozostawiając ubrania są szyte matkę, nie mógł znieść wyrzucić przez ostatnie kilka lat, jego 11 wyłowić do noszenia, inni widzą ciekawy, nie mogłem odgadnąć jego serce do bliskich, Nieskończona miłość do starych rzeczy ze starych rzeczy. Liang Ji starannie napisał swój „Diary of the Dead”, między wierszami, mają cicho smutny i wzruszający. Nie ma czasu, Jishuitan rzeczne ostatnie trzy noce, przyjaciół Peng Yizhong jezioro Xiaoge zauważył światła nie zgasić całą noc. To jest światło świec, które śmierć prześwietla życie.

 Liang Ji zmarł ciężko, po pierwsze, nadał śmierci tak ciężki sens moralny, poświęcił życie osobiste, by ocalić świat, po drugie, wyraził swoją śmierć jako sztukę życia, żywą, delikatną i dalekosiężną.

 Obecny czas, cykl 60 lat. Zbliża się 60 urodzin, oryginalne życie i śmierć to także cykl. Umysł jest nieskończony, a po trudach Liang Ji odmawia poświęcenia sobie więcej czasu. Rzeczywistość życia jest niewątpliwie porażką, a śmierć jest ostatnia szansa, może on zostać zapisany z powodu niewydolności nieodwracalnej i trudne do pokonania frustracji. Wszystko w życiu zniknie, a tylko jedyny sposób życia pozostawiony przez jednostkę i ideał jej wartości zostaną zachowane po udowodnionej śmierci. Śmierć sprawia, że ​​ludzie troszczą się o życie, tylko życie jest prawdziwym ja. Nigdy nie myślał o życiu, bo nie stanowi to już problemu. Lub nie na pytanie, to osoby leżące w kołysce zadumy, jeśli stoi w grobie naprawdę myśleć jak zmarłych, staje się pytanie w jaki sposób i dlaczego zmarli żyją. 1918 kalendarz księżycowy października siódmy dzień „Nie rzucić bambus kwiat umysł” pęd zamknąć pióro, wtedy resztkowe powietrze Aria, Liang spokojnie wyciska z drzwi, opuszczony, spokojny …… dobrze przygotowane śmierć, stała się obecnie sztuką.